Naše služby chalupa

Celkový popis

Nemovitost je umístěna v klidném prostředí 1 km od hlavní silnice, na okraji neprůjezdné obce Nová Hlína v chráněné oblasti Třeboňsko v blízkosti lesa. Je zde klid a příjemné prostředí vhodné na odpočinek a relax. K dispozici je uzavřený dvůr, zastřešené terasy - jižní a západní, zahrada 1200 m2, litěný gril, žulová deska s konstrukcí nad ohniště a samotné ohniště se zahradním nábytkem. Dále je k dispozici dětské pískoviště a houpačka. Kolem chalupy vede cyklostezka. Ve vzdálenosti 5 km se nachází město Třeboň. České Budějovice jsou vzdáleny 26 km a Jindřichův Hradec 26 km.

IDEÁLNÍ PRO:  velkou skupinu cca 25 - 28 osob nebo 2 skupiny - chalupa 14 - 17 osob a 2 nové apartmány 10 - 11 osob, vlastní oddělené terasy tak, aby se navzájem nerušily, kuchyň a pokoje se soc. zařízením

Ložnice, pokoje

V chalupě je jeden apartmán pro 7 osob (4 lůžka - 18 m2 a 3 lůžka - 12 m2) - možnost 2 - 3 přistýlek, jeden pokoj pro 5 osob 15 m2 (možnost 1 přistýlky) a pokoj pro 2 osoby 8 m2. Kuchyň je pro chalupu společná a má plochu cca 25 m2.
Dále jsou k dispozici nově opravené 2 APARTMÁNY z původního výminku, a to pro 6 osob - 30 m2 (možná 1 přistýlka rozložením puchatky) a 4 osoby - 16 m2. Nové pokoje mají samostatnou kuchyňskou linku, soc. zařízení a přímý výstup na západní terasu. Vstup je přes předsíň (plocha cca 4,5 m2) se skříní, věšákem a botníkem. Ve větším APARTMÁNU jsou krbová kamna s výměníkem pro zajištění tepelné pohody (popř. usušení oděvů) pro oba pokoje a koupelny.

Sociální zařízení

Apartmán i pokoj v chalupě mají vlastní sociální zařízení. Při plné obsazenosti dále k dispozici 3.WC na chodbě. Malý dvoulůžkový pokoj u verandy nemá vlastní soc. zařízení a slouží pouze ke zvýšení komfortu pro hosty (je - li požadavek na oddělené pokoje) nebo k navýšení kapacity objektu či jednotlivých pokojů.

Nové pokoje mají samostatné soc. zařízení vedle pokoje (WC, sprcha, umývadlo).

Vybavení

Kuchyň: elektrický sporák se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, sklenice, talíře, hrnečky, šálky, 2 jídelní stoly, židle
Apartmán a pokoj v chalupě - vlastní lednice s mrazící schránkou, taburety, stolek
Nové pokoje mají jídelní kout, ledničku s mrazící schránkou, mikrovlnku, varnou konvici a dvouplotýnkový vařič. Vstup je přes předsíň s věšákem, skříní a botníkem. V koupelnách jsou vyhřívané podlahy.
Nedílnou součástí vybavení objektu jsou i nádoby na separovaný sběr využitelných surovin.

Vytápění

V původní chalupě jsou krbová kamna s výměníkem. Aby hosté měli u nás ještě větší pohodlí, je k dispozici poloautomatický zdroj tepla pro celý objekt, aby byla zabezpečena tepelná pohoda i v době, kdy se uložíte ke spánku nebo přijedete na podzim, v zimě či na jaře (výlovy, trhy, probouzení přírody, procházky apod. ).

Dopravní dostupnost

  • Po silnici - komunikace I/34 (Třeboň - Jindřichův Hradec), odbočka Nová Hlína
  • Autobusem - zastávka Nová Hlína (z Třeboně směrem na Jindřichův Hradec)

Možnost stravování

  • Občerstvení  - 150 m (klobásy z udírny, uzené ryby, žebírka, 5 druhů piva a jiné tekutiny)
  • V Rožmberské hospodě ve Staré Hlíně - 2 km
  • V hospodě U Pytláka ve Staré Hlíně - 2 km
  • Venkovní restaurace Pergola u Sv. Víta - 1 km


 

Ubytování Třeboňsko - ubytování na chalupě nedaleko Třeboně
ČeskyEnglish